Son Haberler
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında İstanbul’un Bakırköy İlçesinde kurulmuş, kalitesi uluslararası sertifikalarla belgelendirilmiş , İstanbul genelinde geniş bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteren kurumsal bir şirkettir.

Firmamız müşterilerinin gereksinimlerine dayanan çözüm ve hizmetler sunan bir şirkettir. Firmamız geniş kapsamlı ürünler sunarak,müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılamak için yardımcı olmaktadır.

Firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde tüm müşterilere hizmet sunmaktadır. İkinci el ev eşyası, ofis malzemeleri ve elektronik ürünler üzerinde hizmet vermektedir. 

Firmamız Beyaz Eşya, Mobilya, Oturma Grubu,Yatak Odası, Yemek Odası, Ofis Takımı, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi, Televizyon, Antika, Elektronik ürünlerin alım satım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız 1990 yılından itibaren firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği için 30 seneyi aşkın hizmet vermekteyiz. Mağazamız 1000 metre kare üzerine kurulmuş büyük bir firmadır. 

Berol İkinci El Eşya firması olarak hem ikinci el ev eşyalarınızı alım satım işlemini yapmaktayız. Ayrıyeten nakliye işleriniz de firmamız tarafından yapılmaktadır.

2.El Eşya Satmak İçin Arayın