Son Haberler
Anasayfa / Bahçelievler Hurda Alanlar

Bahçelievler Hurda Alanlar

Bizler firma olarak hurdacılık olarak da İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hizmet vermekteyiz. Bahçelievler Hurda Alanlar olarak Bakır, Sarı, Demir, Alüminyum, Sert Plastik, Kurşun olmak üzere tüm hurda malzemelerinizi kilo usulü değerinde satın almaktayız. Yapmanız gereken 0539 723 50 50 numaralı cep telefonumuzu arayarak elinizde bulunan hurda malzemelerini söylemeniz yeterli olacaktır.

bahçelievler hurda alanlar
bahçelievler hurda alanlar

Bahçelievler Hurda Alanlar olarak eski beyaz eşyalarınızı, kabloları, bakır tepsileri, mutfak aletlerinizi, yani evinizde, iş yerinizde, deponuzda bulunan her türlü hurda malzemelerini satın almaktayız. Hurda fiyatları günlük olarak değiştiği için mutlaka bizleri arayarak fiyat bilgisi alın.

Bahçelievler Hurda Alan Yerler

Bahçelievler Hurda Alan Yerler olarak bizlere ulaşmanız artık çok daha kolay. 0539 723 50 50 numaramızı arayarak sormak istediğiniz tüm soruları bizleri arayarak sorabilirsiniz. Bizlerde elimizden geldiği kadarıyla siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bahçelievler Spotçu olarak da komple ev eşyalarını değerinde satın almaktayız. Satmak istediğiniz her ürün için bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

2.El Eşya Satmak İçin Arayın